Media en allochtonen: Journalistiek in de multiculturele samenleving

Auteur: Garjan Sterk e.a.

Datum: 1-2-2007

Opdrachtgever: werkgroep Migranten & Media, NVJ

Titel: Media en allochtonen: Journalistiek in de multiculturele samenleving

Url: http://beeldvorming.net/media_allocht.pdf

Abstract: De media spelen een belangrijke rol bij het ontstaan van beelden over de verschillende minderheidsgroepen en beïnvloeden zo indirect ook de ontwikkelingen
in de multi-etnische samenleving.De invloed van de media op processen en ideeën die spelen in de samenleving maakt hen er ook medeverantwoordelijk voor. In dit boekje komen verschillende aspecten van de rol van media in de multiculturele samenleving aan het bod, met als bedoeling journalisten hier een dieper inzicht in te geven, zodat zij op hun eigen werkwijze kunnen reflecteren.

Eén reactie

  1. Garjan Sterk schreef op 15 mei 2007 om 15:42

    Zeer vereerd met de vermelding van ‘mijn’ boekje wil ik u toch op twee misverstanden wijzen.
    Allereerst is dit boekje gepubliceerd in 2000 en niet in 2007.
    Daarnaast is het een bundeling van artikelen door verschillende auteurs, w.o. Bart Top, Andra Leurdijk, Peter Vasterman en Huub Evers. Het is geen scriptie of onderzoeksrapport.
    Dat neemt niet weg dat het (aanstaande) journalisten nog veel nuttige informatie kan verschaffen.
    Met vriendelijke groet,
    Garjan

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Meer over Onderzoek (271 van 373 artikelen)


Auteur: Mike Gasher Datum: 1-3-2007 Opdrachtgever: x Titel: The view from here: ...