Show me the money

Het is bijna zo ver. Show me the Money event (klik hier om kaarten te kopen) staat voor de deur. Daarmee is een einde gekomen aan de serie filmpjes waarin we mensen interviewden die een interessante en frisse kijk op de media hebben. In de samenvatting zetten we de zaken nog even kort op een rij. Fris je geheugen op met deze terugblik.



Waar is het geld en hoe verdien je het online? Vragen die centraal staan op het aanstaande RethinkingMedia-event ‘Show me the money’ dat 10 december plaatsvindt. Gewapend met camera en microfoon zochten Roland van Veen en Emiel Elgersma van Mediacontainer naar de antwoorden. Dit is het laatste filmpje uit de serie. Alles nog eens terugzien? Bezoek het ’show me the money’-kanaal op Vimeo.


1 reactie:

[...] Publishr – Over verdienmodellen De Nieuwe Reporter De Nieuwe Reporter (samenvattende video van interviews vooraf) Publishr – Over Chris Thorpe Mediaminds [...]


Laat een reactie achter »