ANP in handen van Veronica Vereniging

Gisteren is bekendgemaakt dat het ANP volledig zal worden overgenomen door V-Ventures, de investeringstak van de Veronica Vereniging. V-Ventures directeur Guido van Nispen, die de aankoop van het nieuwsbedrijf als een investering voor de lange termijn beschouwt, zegt: „V-Ventures heeft als missie een betekenisvolle rol in het Nederlandse medialandschap te spelen. Met de aankoop van het ANP kunnen wij onze missie nog verder invulling geven.”

Voor wie de context even kwijt is, DNR publiceerde na het verschijnen van het rapport van de commissie-Brinkman een reeks artikelen en discussiebijdragen over de toekomst van het ANP. Recent besprak Alexander Pleijter onderzoek naar de kwaliteit van de berichtgeving door het ANP.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>